Pu-erh čaj


Přeslavný čínský čaj
 

Historie přeslavného čínského čaje a spalovače tuků Pu-erh je fascinující a opředená celou řadou záhad, bajek a příhod.

 

PŮVOD ČAJE PU-ERH

Pu-erh čaj má svůj domov v čínské provincii Yunnan. Vyrábí se z „Praotce čajovníku“, který dorůstá výšky více než 30 metrů a jeho původ je starší než 800 let. Pu-erh čaj má tmavě červenou barvu a zemitou až nasládlou chuť. Na první ochutnání Vám možná nezachutná, ale zařadit čaj pu-erh do svého pitného režimu se rozhodně vyplatí.

 

PU-ERH A JEHO ZÁZRAČNÉ ÚČINKY

Pu-Erh čaj je účinným pomocníkem v boji s nadváhou, je nazýván též požíračem tuku. Jedná se tedy o ideální doplněk redukčních diet, popř. též jako nápoj při provádění očistných postních kůr (hladovek). Zároveň redukuje hladinu cholesterolu v krvi – při pravidelném pití 3 šálků denně ji lze snížit až o 13% za měsíc. Aktivuje látkovou výměnu v játrech při snižování hladiny alkoholu v krvi.

 

PŘÍPRAVA ČAJE PU-ERH

Pu-erh čaj je nejlépe popíjet neslazený. Na jeden šálek použijte 1 čajovou lžičku čaje Pu-erh, zalijeme horkou vodou a necháme 3-5 minut louhovat. Pu-erh čaj se zalívá právě vroucí vodou (95-100 stupňů). Louhuje se 2-5 minut. Díky nízkému obsahu kofeinu můžete pu-erh čaj popíjet kdykoli během dne.

koreni-koruna.cz
Eshop
Doprava na SLOVENSKO


Dopravné na Slovensko jen 200kč.
Při objednávce nad 3000kč je dopravné zcela ZDARMA
.

Detailní pohled 360°

Klikněte na obrázek
a podívejte se detailně
na naše luxusní zboží.

AKCE MĚSÍCE PROSINEC


Ke každé objednávce

ZDARMA!!! 

Pernikové koření 100g

 

Kontaktujte nás
Jsme také na Facebooku


Počítadlo návštěv:

Naše značky