Ovocné čaje


Základ pitného režimu
 

Jsou určeny na dlouhodobé pití a dají se konzumovat prakticky po celý rok - v létě ledově vychlazené, v zimě pak příjemně horké. Čaj můžete pít v klidu domova a na cesty si ho zabalit do praktické termosky. Můžete je zakoupit jako sypané i porcované.

ŠÍPEK - ZÁKLAD OVOCNÝCH I BYLINNÝCH ČAJŮ

Šípek je významným zdrojem vitamínů C a B. Obsahuje mnoho látek prospěšných pro naše zdraví. I proto se používá jako základ při výrobě některých ovocných a bylinných čajů. Čaj s šípkem, a to čistý šípkový čaj, ovocný jahodový čaj, malinový čaj nebo kořeněný ovocný čaj, můžete pít každý den. Šípek je oblíbený pro svou jemnou chuť, svěží aroma a léčivé účinky. Šípek se přidává do nejrůznějších bylinných směsí, určených pro povzbuzení a dodání energie, hubnutí a udržení linie.

OVOCNÉ A BYLINNÉ ČAJE PRO DĚTI

My dospělí dáváme často přednost černým a zeleným čajům před čaji ovocnými. Rádi zkoušíme exotické příchutě čajů ze všech koutů světa. U dětí je ale nejlepší sáhnout po jednoduchém ovocném nebo bylinném čaji. Děti mají v oblibě jahodový, malinový nebo broskvový ovocný čaj. Zachutnají jim i nejrůznější čajové směsi. Ovocné čaje jsou u nich oblíbené pro svou mírně nasládlou chuť, kterou oplývají i bez přidání cukru. U bylinných čajů je ale důležité pečlivě vybírat. Bylinné čaje dětem mnohdy nechutnají, připadají jim hořké. Klasický čaj s bylinkami pak můžete buď dosladit, nebo ho vyměnit za speciální bylinný dětský čaj. Ten obsahuje známé bylinky a slouží jako prevence i léčba při nemoci a nachlazení.

SÍLA SKRYTÁ V BYLINKÁCH A OVOCI

Ovocné a bylinné čaje patří již po mnoho let mezi klasiku, která nesmí chybět v žádné domácnosti. Těší se oblibě nejen u již zmíněných dětí, ale i u dospělých a seniorů. Ochutnejte lahodné čajové směsi jako Babiččina zahrádka nebo Indiánské léto. Vždy vás zaručeně naladí na správnou vlnu.

koreni-koruna.cz
Eshop
Doprava na SLOVENSKO


Dopravné na Slovensko jen 200kč.
Při objednávce nad 3000kč je dopravné zcela ZDARMA
.

Detailní pohled 360°

Klikněte na obrázek
a podívejte se detailně
na naše luxusní zboží.

AKCE MĚSÍCE PROSINEC


Ke každé objednávce

ZDARMA!!! 

Pernikové koření 100g

 

Kontaktujte nás
Jsme také na Facebooku


Počítadlo návštěv:

Naše značky