Fettuccine

  • Zobrazit:

Fettuccine bazalkové 250g

Sušené vaječné těstoviny, vyrobené podle tradiční italské receptůry. Těstoviny jsou ochuceny bazalkou, která zlepšuje metabolismus a působí proti nervozitě, stresu a nespavosti.

54 Kč
1-2 dny

Fettuccine česnekové 250g

Sušené vaječné těstoviny, vyrobené podle tradiční italské receptůry. Při výrobě je použit sušený česnek, který je pro své antimikrobiální účinky nazyván přírodním antibiotikem.

54 Kč
1-2 dny

Fettuccine kakaové 250g

Sušené vaječné těstoviny, vyrobené podle tradiční italské receptůry. Těstoviny jsou ochuceny kvalitním kakaovým práškem, který posiluje kardiovaskulární systém a blahodárně působí na nervovou soustavu.

54 Kč
1-2 dny

Fettuccine paprikové 250g

Sušené vaječné těstoviny, vyrobené podle tradiční italské receptůry. Těstoviny jsou ochuceny třemi druhy papriky. Paprika ma vysoce pozitivni účinky na celkovou i duševní svěžest.

54 Kč
1-2 dny

Fettuccine s červenou řepou 250g

Sušené bezvaječné těstoviny, vyrobené dle originnální italské receptůry. Těstoviny jsou ochuceny červenou řepou, která je silným antioxidantem a působí příznivě na kardiovaskulární systém.

54 Kč
1-2 dny

Fettuccine sicilské 250g

Sušené vaječné těstoviny, vyrobené podle tradiční italské receptůry. Při výrobě je použito speciálni koření namichané v Italii.

54 Kč
1-2 dny

Fettuccine s medvědím česnekem 250g

Sušené vaječné těstoviny, vyrobené podle tradiční italské receptůry. Při výrobě je použit medvědí česnek, který je vyhledáván pro své antibakteriální účinky.

54 Kč
1-2 dny

Fettuccine trio 500g

Fettuccine trio - paprikové, semolina, sicilie. Sušené vaječné / bezvaječné těstoviny, vyrobené podle tradiční italské receptůry.

99 Kč
1-2 dny

Fettuccine trio 500g

Fettuccine trio - špenát, semolina, červená řepa. Sušené bezvaječné těstoviny, vyrobené podle tradiční italské receptůry.

99 Kč
1-2 dny
koreni-koruna.cz
Eshop
Doprava na SLOVENSKO


Dopravné na Slovensko jen 200kč.
Při objednávce nad 3000kč je dopravné zcela ZDARMA
.

Detailní pohled 360°

Klikněte na obrázek
a podívejte se detailně
na naše luxusní zboží.

AKCE MĚSÍCE SRPEN


Ke každé objednávce

ZDARMA!!! 

Ryby 100g

Kontaktujte nás
Jsme také na Facebooku


Počítadlo návštěv:

Naše značky