Bylinné čaje na podporu imunity


Bylinný čaj nejen k pití
 

Bylinný čaj je známý od nepaměti a s jeho popíjením začínáme obvykle v dětství.

Bylinný čaj s medem byl typickou medicínou našich babiček. Byliny, ze kterých se bylinný čaj skládá, můžete využít také pro koupele, bylinné zábaly apod.

BYLINNÝ ČAJ – SMĚSI NEBO MONODROGY

Bylinné čaje jsou k dostání jako jednopruhové – monodrogy, nebo jako speciální směsi na jednotlivé neduhy. Protože většina z nás již neví, na co která bylinka je a s kterými jinými bychom ji měli kombinovat, doporučujeme spíše bylinný čaj ve formě bylinné směsi.

BYLINNÝ ČAJ – UŽÍVÁNÍ

Při pití bylinných čajů nám může pár tipů znásobit jejich pozitivní účinky. Pokud se rozhodnete popíjet bylinný čaj, byliny i směsi popíjejte 3-4 týdny a pak na týden přestaňte. (Toto pravidlo neplatí pro urologický čaj, ten můžete pít bez přerušení.) Průduškový čaj a čaje na dýchací obtíže doporučujeme pít do páté hodiny, čaj na trávení a zažívací čaje popíjejte půl hodiny před jídlem.
Těhotné ženy, děti a starší lidé by měly bylinné čaje popíjet s rozmyslem. Těhotné ženy by raději neměly pít žádné bylinné čaje. Mnohé z nich uvolňují svalstvo. Dávkování bylinného čaje pro děti a osoby starší 65 let odpovídá zhruba 1/3 doporučeného užívání.

koreni-koruna.cz
Eshop
Doprava na SLOVENSKO


Dopravné na Slovensko jen 200kč.
Při objednávce nad 3000kč je dopravné zcela ZDARMA
.

Detailní pohled 360°

Klikněte na obrázek
a podívejte se detailně
na naše luxusní zboží.

AKCE MĚSÍCE PROSINEC


Ke každé objednávce

ZDARMA!!! 

Pernikové koření 100g

 

Kontaktujte nás
Jsme také na Facebooku


Počítadlo návštěv:

Naše značky