Ajurvédský čaj


Neznámý Himalájský skvost
 

Ajurvédský čaj má své základy v ajurvédské medicíně. V českých podmínkách není příliš rozšířený, ačkoliv jeho účinky jsou velmi blahodárné, v některých případech až zázračné.

 

AJURVÉDA – NAUKA O DLOUHÉM ŽIVOTĚ „UMĚNÍ ŽÍT“

Ajurvéda se zrodila ve starobylé Indii před asi 5000 lety a je často nazývána “matkou všech léčebných systémů”. Snaží se živý organizmus uvádět do rovnováhy a obnovovat jeho síly, snižovat jeho zranitelnost a umocňovat jeho obranyschopnost, aby se nemohla rozvinout nová nemoc. Je proto spíše než léčebnou soustavou životním stylem, vědou o tom, jak se naučit žít v souladu s přírodou a vytvářet s ní harmonické spojení. Zdraví v ájurvédě znamená harmonii. K jejímu dosažení kombinuje ájurvéda zdravou výživu, pohyb, meditaci a dechová cvičení společně s efektivním využitím bylinek a koření k posílení těla a zklidnění duše.

 

AJURVÉDSKÝ ČAJ A JEHO ÚČINKY

Ájurvédská tradiční medicína pokládá čaj za nápoj prospěšný zdraví a posilující lék pro celé tělo. Posiluje nervový systém, dodává tělu energii, rozjasňuje mysl a je jak lékem, tak i prevencí proti nachlazení, alergiím a dalším nemocem.

 

AJURVÉDSKÝ ČAJ A JEHO SPRÁVNÁ PŘÍPRAVA

Ajurvédský čaj se pro domácí užití připravuje následovně: Na čajový šálek jedna čajová lžička. Zalije se vroucí vodou a nechá se 5 - 8 minut louhovat.

koreni-koruna.cz
Eshop
Doprava na SLOVENSKO


Dopravné na Slovensko jen 200kč.
Při objednávce nad 3000kč je dopravné zcela ZDARMA
.

Detailní pohled 360°

Klikněte na obrázek
a podívejte se detailně
na naše luxusní zboží.

AKCE MĚSÍCE PROSINEC


Ke každé objednávce

ZDARMA!!! 

Pernikové koření 100g

 

Kontaktujte nás
Jsme také na Facebooku


Počítadlo návštěv:

Naše značky